http://bdta.pl/files/gimgs/th-114_bdta112.jpg
http://bdta.pl/files/gimgs/th-114_P1130628.jpg

BDTA CXII / 13.06.2016 / CDr [66] / 2CDr [33]
Dużo kolorowych efektów, zabawkowy klawisz, stare radioodbiorniki, dyktafony, znalezione w śmieciach magnetofonowe taśmy, sample z kaset motywacyjnych i starych kaset wideo, mikrofon unitra, syntezatory, automat perkusyjny, kasetowy czteroślad, obskurna piwnica w centrum miasta, mazut. Analogowy rytmiczny hałas.

Po kasetowym splicie z Emmą Zunz wydanym z okazji wspólnej trasy oraz koncertówki w mikro nakładzie jest to drugi "studyjny" materiał, dosyć mocno odbiegający od cdra #1. Siedem utworów, blisko 55 minut hałasu. Mniej ambientowej smoły, więcej basu i tanecznego potencjału. Płyta ukazuje się w digipacku limitowanym do stu egzemplarzy. Pierwszych 33 będzie ręcznie numerowanych i z dodatkową płytą - półgodzinnym materiałem "Erwachet!" zawierającym szkic materiału zaprezentowanego na żywo na wrocławskim Rytuale, po raz pierwszy z dwoma automatami perkusyjnymi.

Nagrano podczas kilku prób w pomieszczeniach warszawskiego nadstudio przy pomocy Fostexa MR-8. Zmiksował i zmasterował jak umiał Michał, ze sprzętową pomocą ze strony Łukasza Ciszaka; oprawę graficzną zrobiła Martyna Wyrzykowska (mwyrzykowska.com)